Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Luci Bečková

Transformační masérka a "profesionální požitkářka"

 IMG_20200122_011222

 

PŮSOBNOST online, Olomouc, Praha
KLIENTI ženy i muži
NABÍDKA SLUŽEB VIP Masáže a Konzultace, Intimní Ženské Kruhy, práce s dechem
Oficiální FB stránka Luci FB Luci informační fanpage
  + podcast Symbijóna (Spotify)
Transformační masáže, kurzy VIP Masáže a Konzultace 
SOMA DECH FB stránka SOMA DECH
  FB skupina SOMA DECH
  WEBová stránka SOMA DECH
  Instagram SOMA DECH
TECHNIKY Transformační masáže (terapie, bodywork, masérské kurzy, ženské kruhy, saunování, koučing) 
  SOMA dech

 

1 2 Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu   3 5

IMG_4714

 

 

 

LUCI A JEJÍ PŘÍBĚH

Luci je MULTIPOTENCIÁLKA. Ptáte se, co to je? Luci miluje život a užívá si ho, ráda aktivity mezi sebou různě kombinuje, propojuje a doplňuje… Neustále se vzdělává, sdílí to, co sama žije a co jí funguje.

Její cesta seberozvoje začala zhruba v 15, kdy objevila jógu a taky začala s prvním lektorováním (tehdy to byl vodní aerobik na vesnici v rodinném bazénku s kapacitou 10 žen :D ale bylo to super!)

Její rodina je taková … „klasická, česká, spící“ a to ji nenaplňovalo… cítila, že musí být něco víc a že to chce jinak – tak začala sama zkoumat a rozvíjet se, začalo to jógou, meditacemi, přírodou a půsty.

V 19 Luci odešla z vysoké (chtěla být bytová designérka) a jela pracovat do Ameriky jako au-pair (měla na starost 4 děti a psa - wow!) – a taky se rozhodla, že už nikdy nebude dělat nic, co nechce dělat a co jí nedává smysl! 

Po návratu do Česka, to čerstvě oslavila své 21. narozeniny, pracovala (a trochu „menežovala“) v Olomouci v Dobré Čajovně, doučovala angličtinu a češtinu, vedla saunové rituály a pomáhala vést vegan restauraci a pořádala v ní akce spojené s jógou, meditacema, rituály a dalšími… Dále absolvovala různé masérské kurzy (sportovka, havajská lomi lomi, thajská jógová), základy aromaterapie a výroby přírodní kosmetiky... Cestovala do Číny, Vietnamu, Malajsie, na Jávu, na Bali…

Pak byla chvíli zase v Česku – vedla vlastní jógové lekce, saunové ceremoniály, tlumočila jógové a meditační kurzy z angličtiny do češtiny a pak letěla na 7 měsíců na Bali :) dream life

Z Bali se vrátila v březnu 2019 zpět do Olomouce – zpět do sauny, do jógového studia, k tlumočení, masírování, začala vést ženské kruhy a spontánní tance, pořádat Vědomé Párty.

Po létě 2019 nastoupila do dvou 2.5 letých výcviků, kterými v současné době prochází a to tantrický „Art of Being“ s Alanem Lowenem a „Cesta tančícího srdce – moderní škola mystérií a facilitátorský výcvik“ S Guyem Barringtonem. Přes zimu 2019 byla v Portugalsku, v únoru 2020 spoluorganizovala jógo-meditační retreat v Indii, pak proodpočívala první karanténu, vzdělávala se, četla si, meditovala, jedla a milovala se… :)

V dubnu 2020 prošla instruktorským kurzem SOMA Breath a připojila se k Honzovi Šilarovi, zakladateli oficiální československé verze tohoto projektu. Společně teď zastřešují SOMA v Česku a na Slovensku a za spolupráce přímo s Nirajem Naikem chystají překlad všech materiálů, včetně instruktorské platformy, do češtiny.

Aktuálně aktivně masíruje, dýchá, saunuje, nahrává podcast Symbijóna, pořádá individuální kurzy tantry a pouští do světa online program „Sexy ženou a skvělou milenkou za 6 týdnů“. Navíc plánuje napsání dvou knih!….

A MILUJE ŽIVOT! Stále víc a víc :) 

  


 

 

ROZHOVOR S LUCI

K: Jak se nazýváš?
L:

Transformační MASÉRKA, zážitková SAUNÉRKA, spontánní TANEČNICE, průvodkyně žen, ambasadorka lásky k životu, DECHOVÁ LEKTORKA,… většinou kombinace těchto… nebo to občas shrnu do pojmu MULTIPOTENCIÁLKA a dnes mi dokonce přišlo PROFESIONÁLNÍ POŽITKÁŘKA – protože miluju život! A miluju si ho užívat všemi možnými způsoby a sdílet to s dalšími lidmi.

   
K: Proč ses rozhodla pro to, co děláš?
L:

Je to moje přirozené plynutí už od 15, kdy jsem se začala věnovat sebepoznávání, seberozvoji a rozhodla se, že už nikdy nebudu dělat nic, co nechci dělat. A to jak v osobním, tak v pracovním životě. Když už něco „musím“ nebo „potřebuju“, nejdříve k tomu zaujmu pozitivní postoj. Pokud to nejde, nedělám to. A tak dělám a živím se jen věcmi a činnostmi, které mi dávají smysl, baví mě a naplňují

   
K: Jaké metody používáš?
L:

Kombinuji  především vědomý dotek, dech a meditace, prvky tantry a vědomou práce se sexualitou, pozitivní programování, tepelnou a chladovou terapii, spontánní pohyb, ticho, tmu a otevřenou komunikaci.

   
K: Pomáháš pouze ženám, nebo i mužům? Proč zrovna takto?
L:

Tak i tak =) Je podle mě potřeba se věnovat oběma pohlavím, abychom rostli všichni společně.

   
K:

Jaké formy pomoci nabízíš? Individuální sessions/ hromadné/kurzy?

L:

Individuální – masáže, SOMA Dech a osobní konzultace (také online)

Hromadné – ženské kruhy, jógové lekce, SOMA Dech (také online)

Kurzy – individuální kurzy tantry a tantrických masáží – pro dvojice / pro ženy

půlroční online kurz "Sexy ženou a skvělou milenkou"

   
K: Popiš mi, jak probíhá první kontakt? Zjišťuješ informace předem z nějakého dotazníku nebo až při schůzce?
M:

S většinou klientů a klientek komunikuji na sociálních sítích. Ptám se na předchozí zkušenosti (s bodyworkem, meditacemi, dechem,…) a zjišťuji záměr setkání. Pak vybereme termín, město a délku setkání a zbytek podrobností probereme osobně.

   
K: Jaký je podle tebe ideální minimální počet schůzek/terapií, aby byly vidět výsledky?
L:  

Pro základní uvolnění a relaxaci postačí 2h masáž. Pro hlubší práci a opravdovou transformaci doporučuji jít až k 6h za jednu session, případně více 2-3 hodinových po sobě. U SOMA Dechu je také více variant, dle předchozích zkušeností v práci s dechem a záměru – můžeš absolvovat online Daily Dose, takovou ochutnávkovou „denní dávku dechu“, projít tzv. Awakening – hlubokou dechovou meditaci, která je silná už u prvního setkání a s každým dalším jde více a více do hloubky. Můžeš se taky přidat se na 21 denní online transformační cestu dechu nebo si udělat instruktorský kurz a „prodýchat se“ k lepšímu životu :)

   
K: Co si člověk odnese? ;)
L:

Odnese si novou energii a praktické tipy do každodenního života

   
   
K: Na co se teď sama zaměřuješ a jsou tvé životní cíle?
L:  

Aktuálně si dovoluji zpomalit a užívat si života. Poslední dva roky pro mě byly hodně transformační a pořád jsem něco čistila, léčila, měla jeden proces za druhým… Teď je moje motto: „Směj se, dýchej, tancuj, miluj“ a úspěšně se mi daří ho následovat =)

   
K: Na čem zrovna pracuješ?
L:  

Primárně sama na sobě... jako vlastně už 12 let! A k tomu si užívám Tantra masáže a konzultace, píšu knihu "Umění být ženou", překládám celý projekt SOMA Breath do češtiny,...

V SOMA DECH jsme vydali první online kurz a balíček 6 unikátních meditací. Více info můžete najít zde:

https://www.somadech.cz/base-camp

 

https://www.somadech.cz/six-pack

   
K: Proč spolupracovat právě s tebou?
L:  

Hodně si zakládám na individuálním přístupu a na tom, abych já sama byla v co nejlepším možném stavu - jen tak můžu totiž doručovat kvalitní služby.  Neustále se vzdělávám a když něco nevím nebo jsem to sama nezažila, řeknu to. Ke své tvorbě a celému životu se stavím hodně komplexně a celostně. Všechno je totiž vzájemně propojené.

   
K: Co by jsi vzkázala čtenářům?
L:

Odpočívejte. Smějte se. Dýchejte. Tančete. Jezte úžasné jídlo. Zamilujte se do sebe. Zamilujte se do života – jsme tady totiž proto, abychom si ho naplno užívali!

   
K: Jak tě může zájemce kontaktovat?
L:

Ideálně na sociálních sítích, případně na mailu beckovalucie@gmail.com 

 

RECENZE SLUŽEB

RECENZE aneb moje osobní dojmy

Luci jsem poprvé poznala díky SOMA dechu, měli s Honzou Šilarem online vysílání, kde nám povídali o této technice a jak ji dýchat. I když dýchání bylo skvělý, hlavní na co jsem se zaměřovala a co mi jelo hlavou bylo: "Ty jo, ta holka je úžasná, tak živelná, sexy, energická..." Byla jsem z ní naprosto paf. A řekla jsem si, že se s ní chci potkat a něco se od ní naučit. 

Potom jsme se nějaký čas míjely, každá jsme měli spoustu svých projektů a transformací.. Až to najednou vyšlo a já byla na cestě do Olomouce na to neúžasnější opečovávání.

Luci v Olomouci sídlí v hotelu Nezvalova Archa, ve kterém se nachází podle mě jedna z nejúžasnějších, designových maséren vůbec. 

IMG-20200221-WA0012 IMG-20200221-WA0014

Prostory masérny v hotelu Nezvalova Archa Olomouc

Stejně tak, jako celý hotel je masérna vybavena spoustou designových kousků svítidel a dekorací. Prostor ve vás vzbuzuje pocit intimity a bezpečí, ale zároveň smyslnosti. Nevím jak vy, ale já miluju masáže, zvlášť když jsem krásně prohřátá, například lávovými kameny.. Proto jsem byla naprosto nadšená, když jsem se dozvěděla, že před masáží přijde navíc ještě sauna, která je přímo v prostorech masérny.. Ale to ještě nepředbíhejme...

Na začátek musím zmínit, že když jsem za Luci přijela, tak jsme se v podstatě naživo viděly poprvé a proto mi přišlo skvělé, že na začátku každého setkání Luci začíná povídáním. Luci nachystala úžasné pohoštění: čokoládu, oříšky, džus a začaly jsme sdílet. Povídaly jsme si o našich životních cestách, o tom, co se nám líbí a nelíbí a touto velmi jemnou cestou jsme se dostaly k jádru věci, co by mělo být záměrem mého dne s Luci. 

Lucčiny transformační masáže totiž nemají jasný program, vždy se vychází z toho, co si přeje klient, na co má náladu, na jaký "problém" se chce zaměřit a hlavně jak se cítí. Nakonec jsme se rozhodly, že vyzkouším v podstatě od každého něco.

Nejdřív jsem si dala sprchu a pak jsem od Lucky dostala úžasnou meditaci spojenou se SOMA dechem. Sama medituji často, ale musím říct, že vedená meditace, zvlášť od někoho s tak příjemným hlasem a energií je naprostá pecka. Co jsem byla ale překvapená nejvíc bylo, jakou "práci" odvedlo právě dýchání SOMA dechem. Protože mně se podařilo opravdu vypnout hlavu a to se mi stává málokdy.. Vypla jsem tak, že jsem si připadala, jako znovu zrozená, jako bych tam ležela snad hodinu a půl.

6873dda3aa1c6f776a3bfe692c541aa1.0

Následovalo společné saunování. Pro mě to narovinu bylo poprvé, co jsem byla v sauně fakt nahá, vždycky bojuju se studem, ale jelikož jeden z mých záměrů toho dne bylo uvolnit se a byly jsme tam jen my dvě ženy, tak jsem si řekla, že jdu do toho. 

Ráda bych tu zmínila, že je naprosto na rozhodnutí klienta, jestli chce být v sauně sám nebo s Luci a pokud s Luci, tak jestli chce naprosté ticho, nebo jestli si chce povídat.

My jsme si povídaly, Luci nachystala vonné esence na 3 kola saunování z vůní, které jsme na začátku vybraly. Mezi jednotlivými koly vždy proběhla sprcha a odpočinek na lehátku. A při posledním kole na mě čekala naprostá bomba, kdy mě Luci opečovávala domácím tělovým peelingem, připadala jsem si jako královna, o kterou se starají...

Co je úžasný, tak Luci vás vlastně celou dobu vzdělává, pokud máte zájem :) Já jsem se dozvěděla spoustu věcí právě o správném saunování, o tom, jak není nejlepší hned skočit do ledové vody, ale že je lepší chvilku po sauně se přizpůsobit místnosti venku a až potom se jít ochladit do sprchy, jak na domácí peelingy a jak podpořit vyplavování saunování a s ním spojené vyplavování toxinů z těla například zeleným ječmenem, který jsem po saunování od Luci dostala na vypití. Nebudu lhát, měla jsem ho poprvé a měla jsem dojem, že piju trávu,.. :D Ale prý si člověk zvykne a pak mu to i chutná. Ale i kdyby ne, tak to, jak pomůže tělo pročistit je super.

A konečně nakonec přišla masáž! Opět jsme se dohodly, které části těla bych chtěla namasírovat a jakou intenzitou a pustily jsme se do toho. Ocenila jsem i škrabošku na oči, která mi pomohla se ještě víc uvolnit a užít si to. Luci kombinovala prvky klasické intenzivnější masáže s jemnými doteky, hlazením pírkem, bambusovými "šrabadly" a vyzkoušela jsem i "plácání" důtkami. Pro ty, co mají tendenci se ptát, jestli u takové masáže následuje i happy end, tak ne, o to tu vážně nejde, jde o vědomý prožitek doteků a uvolnění. 

A to se Luci přesně povedlo!

Strávily jsme spolu nádherných 5 hodin! A já odjížděla úplně vyresetovaná, cítila jsem se lehce, jemně, příjemně unaveně a zároveň plná energie.

Luci moc díky, byl to naprosto úžasnej zážitek!  


 

 

CO JE TO SOMA DECH?

SOMA DECH je unikátní holistická metoda práce s dechem, záměrem a sexuální energií. Luci s Janem jsou prvními instruktory v Česku oficiálně zastřešují tuto metodu pro Česko a Slovensko.

Díky SOMA dechu se naučíte vědomě dýchat a může se stát i pravidelnou součástí vaší meditace.

Připojte se k české komunitě SOMA dechu a naučte se s Luci a Honzou dýchat.

FB stránka SOMA DECH 

FB skupina SOMA DECH

WEBová stránka SOMA DECH 

Instagram SOMA DECH

 

PODCAST Symbijóna

Podcast SYMBIJÓNA se zaměřuje na sdílení všech témat, kterým se Luci věnuji – ženy, muži, menstruace, cykličnost, dech, biohacking, meditace, otevřená komunikace, vědomé vztahy, sexualita..

I když většina témat zní, že se týkají jen žen, opak je pravdou. Luci s Káťou nabízí skvělé pohledy na věc. Některé díly jsou dokonce přímo pro muže, kdy si Luci zve hosty, aby některá méně populární ženská témata přiblížila právě mužům - jako například 4. díl: O menstruaci (nejen) pro muže. Některé díly být pro někoho lehce kontroverzní, jako například pro mě díl o využití menstruační krve. Ale narovinu, rozšířilo mi to obzory a jsem zase o něco chytřejší :) Jiné, jako třeba díl o cykličnosti nebo o bylinné napářce jsou zase super praktické.

Já sama si pouštím podcasty doma při uklízení, dám si to do bezdrátových sluchátek a mám využití času na maximum :)

 

 

 

 

123312135_398185504537029_7969928811630908803_n

123344072_1019345185233111_9100160607926809929_n

123248512_275266750460104_294540297471740720_n

123245480_2502582196708183_4204799620921801010_n

123250420_375696633859416_721245867650278883_n

 


LUCI A JEJÍ KURZY

PROBÍHAJÍCÍ VÝCVIKY

 „Art of Being“ s Alanem Lowenem - tantrický kurz

„Cesta tančícího srdce – moderní škola mystérií a facilitátorský výcvik“ S Guyem Barringtonem, 

 

MASÉRSKÉ

sportovní a rekondiční masáže / havajská LOMI LOMI / thajská jógová masáž / individuální kurzy tantrických masáží v Praze + něco málo na Bali a v Indii

Dark Eros s Johnem Hawkenem

 

JÓGOVÉ A MEDITAČNÍ:

200h YTT (yoga teacher‘s training) Deep Yoga Institute s Deepem Kumarem

200h YTT Kabir Yoga s Kabirem Bhartim

Terapeutické využití jógy

Vinyasa flow

Víkendový arteterapeutický kurz „Zen painting“

Pránajáma a meditace

 

Škola přírodní kosmetiky se základy aromaterapie

Zážitkové saunování s předním českým saunérem Pavlem Hofrichterem

 

ONLINE:

SOMA Dech: SOMA Breath Master Instructor and Breath Therapist

roční Alchymie ženy

kurzy Dary menstruace, Sebeláska, Potěšení od Lucie Harnošové