Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Michaela Hering

Průvodkyně žen a mentorka

MH foto

 

PŮSOBNOST online
KLIENTI ženy i muži
NABÍDKA SLUŽEB

Individuální měsíční a dvouměsíční mentoring

Aktivace

NABÍDKA PRODUKTŮ Sada: Můj měsíc
WEB www.michaelahering.com 
FACEBOOK  Michaela Hering: ženský seberozvoj
FACEBOOK  Můj Měsíc- Cesta sebepoznání 
TECHNIKY Mentoring, Jungova psychologie, Napojení na kolektivní energetické pole, kundalini joga, tantrická joga
VÝSTUPY pracovní dokument, záznamy mentoringů, osobní profil v Genových klíčích

 

Přihlaste se k Míše na mentoring s kódem RestartujSe a získejte slevu 20% na nákup na našem eshopu. 

B (2) B (3) B (4) B (1)

 MH foto 2

 

 

 

MÍŠA A JEJÍ PŘÍBĚH

Miluje sebe, své děti, svého muže, blízké přátele a všechny krásné bytosti. Ráda tancuje, hraje na křišťálové mísy, pije kakao, noří se do ledové vody, běhá a chodí bosky. Je uchvácená vřesem, oceánem, horami a vesmírnými zákony.

Je celoživotní cizinkou (silně napojenou na svou hvězdu). Jako dítě byla intuitivní a citlivá. Vnímala energii rostlin, lidí i zvířat. Velmi přesně dokázala prohlédnout lež, předpovědět budoucnost i smrt blízkých osob. Vlivem rodinné situace začala své dary potlačovat, odpojovat se od těla, schovávat se za masku milé a bezproblémové holčičky.

A pak nečekaně otěhotněla. Odstěhovala se do Německa a porodila. Pochopila, že v sobě nosí staré křivdy a zranění, které velmi ovlivňují její život. Že si nevěří, podceňuje se a schovává se. Absolvovala seberozvojové kurzy, chodila na konstelace, nořila se do ledu, byla o samotě a prošla ženským mentoringem. Inspirovala se u známých soulspeakerů. Začala si rozvzpomínat na tu, kterou doopravdy je!

Nyní je energetickým kanálem. Cítí obrovskou radost a potěšení. Má hluboké vhledy. Lečí, provází a mentoruje ženy. Organizuje ženská setkání.

Je autorkou projektu MŮJ MĚSÍC. Cítí, že její poslání je vnést do života (nejen) žen více svobody, radosti a sebejistoty. Protože ví, že každý má dar, kterým může obohatit svět, díky kterému může zářít a být sám sebou.

  


 

 

ROZHOVOR S MÍŠOU

K: Jak se nazýváš?
M: Průvodkyně žen a mentorka.Vytvářím prostor, ve kterém se mohou ženy uvolnit, jít do hloubky svých zranění, strachů, bloků. Zároveň mohou objevit své přednosti a skryté talenty.
   
K: Proč ses rozhodla pro to, co děláš?
M: Každá z nás má právo žít takový život, po kterém touží. Život plný rozkoše, expanze, hojnosti a naplnění. Baví mě sledovat ženy, které odhazují své masky a stávají se zářivými-těmi, které doopravdy jsou!
   
K: Jaké metody používáš?
M: Jsem holistickou mentorkou. Používám přes 25 metod a technik, které jsem se naučila nebo objevila. Nejčastěji pracuji s Jungovou psychologií, napojením na kolektivní energetické pole, tantrickou a kundalini jógu.
   
K: Pomáháš pouze ženám, nebo i mužům? Proč zrovna takto?
M:

Mými primárními klientkami jsou ženy. Součástí mentoringu je i práce se sexuální (orgasmickou) energii a propojení s dělohou. Tuto moudrost v sobě nosí ženy, tudíž je ženou lépe předávaná. Mužské klienty uvítám taktéž. Pár z nich jsem již mentorovala.

K: Popiš mi, jak probíhá první kontakt? Zjišťuješ informace předem z nějakého dotazníku nebo až při schůzce?
M: Nejprve si s klientkou domluvíme úvodní dvacetiminutovou online schůzku, která je zdarma. V tomto čase mi ona popíše své záměry a já jí představím průběh mentoringu.
   
K: Jaký je podle tebe ideální minimální počet schůzek/terapií, aby byly vidět výsledky?
M: Výsledky jsou vidět již po prvním setkání. Každá žena si volí jiné tempo svého vlastního vývoje.  Aby byly změny opravdu transformační, je třeba projít minimálně měsíčním mentoringem.
   
K: Na co se teď sama zaměřuješ a jsou tvé životní cíle?
M: Další studium kvantového léčení a kundaliny jógy. Objevování svého těla, orgasmičnosti a jeho tajemství. Baví mě zkoumat a uvolňovat mé vlastní limity a bloky.
   
K: Na čem zrovna pracuješ?
M: Nahrávám aktivace podporující vyčištění a spojení se s dělohou pro všechny ženy, které touží zažít více potěšení, uvolnění nejen v posteli. A samozřejmě pro všechny ženy, které trpí ženskými obtížemi a nemocemi.
   
K: Proč spolupracovat právě s tebou?
M: Vidím tu, kterou doopravdy jsi! To, co prožíváš, jsem prožívala také. Tvé strachy a bloky byly i mými. Rozumím Ti
   
K: Co by jsi vzkázala čtenářům?
M: Jedné mé blízké ženě bylo 80 let, když si uvědomila, že svuj život nemusí podřizovat druhým a že je nemocná, protože nikdy nešla za tím, po čem doopravdy touží. A že tohle všechno je změnitelné. Jak dlouho budeš ještě čekat Ty?
 

PRŮBĚH MENTORINGU

 1. 20 minutová kontaktní schůzk
  • klient popíše své záměry, Míša představí průběh mentoringu
 2. Vytvoření Láskovníku - dokumentu, se kterým se v průběhu pracuje, klient vyplní své postoje a očekávání, plní "úkoly" a zaznamenává se do něj průběh
 3. Samotný mentoring probíhá online pomocí Zoomu.
  • Je při něm vhodné si najít pohodlné místo, kde se člověk bude moci nerušeně uvolnit. Není potřeba sedět u stolu nebo si psát zápisky, případné poznámky píše Míša do sdíleného dokumentu.
  • Celý mentoring se nahrává a Míša ho zasílá, takže se k němu může klient kdykoliv vrátit.
  • Většina mentoringu probíhá tak, že máte zavřené oči, posloucháte Míšu, co vám říká, napojujete se na kolektivní energetické pole, na svoje tělo a v něm uložené bloky, prodýcháváte, pokud je potřeba sdílíte s Míšou, co se vám děje, nebo jak se cítíte.
  • Míša v průběhu celého mentoringu pracuje s energiemi a pomáhá vám je uvolňovat a odvádět (pohybuje rukami, luská a používá Lightspeak)
 4. Míša zapisuje případné body do sdíleného dokumentu, během následujícího týdne přidává ke kontemplaci také část z profilu Genových klíčů a úkoly na k vypracování do dalšího mentoringu Můj měsíc
 5. Během týdne jste v kontaktu přes hlasové zprávy v messengeru, kde máte od Míši podporu a radí vám, jak najít cestu k řešení problémů, které mohou vyvstát během procesu terapie.

 

RECENZE aneb moje osobní dojmy

S Míšou jsem se poprvé potkala letos v srpnu v Brně na Healing Festivalu, kde měla stánek a nabízela svoji sadu Můj měsíc. Ta mě tak nadchla, že jsem se s ní hned domluvila na tom, že bych ji chtěla prodávat na svém eshopu a budoucí prodejně. V té chvíli jsem ale  ještě vůbec netušila, jak mi změní život.

Až doma, když jsem koukala na její webové stránky jsem zjistila, že má i mentoringový program pro ženy. Domluvily jsme se tedy, že vyzkouším i ten a pokud by se mi to líbilo, zařadila bych ji na svůj web do seznamu terapeutů.

Míša je nádherná bytost, působí jemně, ale přitom je neskutečně silná. Sama si ve svém životě musela projít spoustou překážek, aby se dostala tam, kde je teď a mohla pomáhat ostatním ženám.

Osobně nejsem velkým fanouškem online terapií, nebo alespoň do teď jsem nebyla, nevěřila jsem, že by se terapeut mohl na dálku takto napojit a že prostě ta energie nemůže tolik plynout.. 

Jak jsem se mýlila.. 

Naše první ZOOM setkání začalo tím, že jsme prošly společně moje odpovědi v Láskovníku (sdíleném dokumentu, který mi Míša poslala a já měla co nejupřímněji na každý z bodů odpovědět. Chvíli jsme si povídaly a já aktivně si všechno psala.. V tom mě Míša upozornila, že si nic psát nemusím, že mi všechno zapíše do našeho dokumentu.

Pak jsme přešli k další části, kde jsem se měla pohodlně usadit, zavřít oči a nechat se unášet Míšiným hlasem. Ten je jako balzám na duši. Míša zní jako anděl, který má v sobě tolik síly, že vás nepřestává překvapovat. Představovala jsem si to, co mi říkala, napojovala jsem se na kolektivní energetické pole, dýchala a prociťovala...

Musím přiznat, že u těchto věcí, vždy, když začnu něco vidět, cítit apod. tak mi to můj mozek začne sabotovat a říkám si, jestli si to nevymýšlím.. Ale s Míšou se mi stalo to, že VŽDY ve chvíli, kdy jsem něco zvláštního ucítila, napojila se nějaký problém nebo si něco zvědomila, tak Míša, přesně v tu danou chvíli řekla: "Jo! To je přesně ono, pokračuj, prodýchej si to..." A já si uvědomila, že se mi to vlastně nezdá.. Opravdu to tam je a ona je na mě opravdu napojená... Nevysvětlím vám, jak přesně to funguje, ale během celé terapie se mi uvolňovaly hodně silné pocity a bloky.. Buď klasicky pláčem, ale také brkáním -  to se mi děje, z ničeho nic, když se mi uvolňují nějaké těžší bloky, zadržené emoce apod. Je to naprosto nezávisle na jídle, prostě se to najednou spustí..

Během celé terapie cítíte velikánskou podporu a motivaci, kterou vám Míša předává. Už to není jen mantra,že všechno zvládnete.. Už tomu pomalu začínáte věřit...

Na Míšiném mentoringu se mi líbí to, že není ani čistě business ani čistě práce pouze s psychikou.

Dle mého názoru nám totiž spousta věcí v business světě nejde proto, že máme v sobě nějaké psychické/duševní/karmické bloky. Takže i když by nám někdo poradil, jak to udělat jinak, tak to často nejsme schopni zhmotnit, nebo alespoň ne tak, jak bychom chtěli, s takovou energií a kýženým výsledkem..

Proto je potřeba hledat příčiny problémů, i třeba businessových, v nás samých, a snažit se je odblokovat. 

Na jednom z dalších sezení jsme se zaměřili na moje vnímání hojnosti, hodnotu peněz takové ty zažité programy: "Na peníze se musí dřít", "Peníze si musíš zasloužit.." nebo "Když si nastavím vyšší ceny, tak mě nebudou mít rádi, co si o mně budou myslet.." a podobně.. A kolik toho tam bylo :D

Opět odcházelo hodně emocí a čistilo se to..

A k mému překvapení se hned od dalšího dne začaly věci měnit.. Lidé se začali hlásit na akce, nakupovat více na eshopu apod.

Sama jsem tomu nemohla uvěřit a byla šťastná, že se to děje a že to funguje.. 

Každopádně z dvou ochutnávkových lekcí se stalo to, že jsme si s Míšou tak sedly, že jsme se dohodly, že budu u ní pokračovat v jejím programu i nadále. 

Řešíme jak osobní věci, tak pracovní, často se totiž hodně prolínají.. Díky programu mám od Míši i podporu během celého týdne komunikujeme přes hlasové zprávy na messengeru, vypracovávám úkoly a sdílím.

Prosím nelekněte se, Míša během mentoringu, pohybuje rukama, luská a používá Lightspeak. Celé je to práce s energiemi, které vám já neumím úplně vysvětlit, ale fungují.

Jsem šťastná, že jsem míšu potkala a můžu s ní spolupracovat, řešit hluboko uložené věci a díky tomu pomáhat jak svému osobnímu životu, tak tomu pracovnímu. Jestli je vám Míša sympatická a rozhodnete se pro ni, tak rozhodně neuděláte chybu!

 

 


 

 

MŮJ MĚSÍC

IMG_4512 IMG_4471 IMG_4600

Můj měsíc je tvůj klíč k maximálnímu seberozvoji. Tato interaktivní sada pro ženský seberozvoj obsahuje soubor 32 karet s úkoly, tvůrčí deník a nahrávku vysokovibrační hudby


Sadu Můj Měsíc koupíte ZDE.

S čím Ti MŮJ MĚSÍC pomůže?

Postupným plněním úkolů a odpovídáním na doplňující otázky se naučíš:

 • Vytvořit si každý den čas pro sebe
 • Uvolňovat emoce a stres
 • Pracovat se strachem a závislostí
 • Přetvářet nedostatky v talenty
 • Milovat své tělo a rozumět jeho signálům
 • Využívat síly dechu a vědomého bytí
 • Být kreativní
 • Vyřazovat nepotřebné věci
 • Ukončovat nezdravé a toxické vztahy
 • Být svojí vlastní průvodkyní a léčitelkou
 • Objevovat své zapomenuté dary
 • Jíst v souladu se svým tělem
 • Tvořit si svobodně život podle svých snů a plánů
 • A mnoho dalšího

 

Jak MŮJ MĚSÍC funguje?

Pravidelnou prací s kartami a deníčkem se během 32 dnů naučíš ritualizovat čas, který věnuješ sama sobě a svému rozvoji. Tím, že si kartičku nejen vytáhneš a zamyslíš se, ale půjdeš do akce – splníš úkol, uvidíš okamžité změny a posun. Mnohem rychleji se ti splní přání, budeš si jistější sama sebou, budeš tvořivější a otevřenější.

Před tím, než začneš úkoly plnit, odpověz si na otázky, které jsou v rozcestníku. Uděláš si tak jasno, co od sebe a nastávajícího měsíce očekáváš. Zároveň si ujasníš, jaké jsou tvé přednosti i nedostatky.

Vytáhni první kartu, přečti si v knížce zadání a pokus se splnit úkol, který je na ní napsaný. Poté odpověz na otázky vztahující se k jednotlivým úkolům. Stejným způsobem pokračuj celý měsíc. Na konci měsíce si znovu vyplň rozcestník. Oslav, jak velký kus práce jsi udělala, a vrať se k plnění úkolů, které se ti nepodařily, byly pro tebe náročné nebo tě nejvíce posunuly.

Kartičky můžeš vytahovat náhodně a kdykoliv se k nim vracet.

Přiložená nahrávka vysokovibrační hudby ti navíc pomůže zpracovat strachy a uvolnit mentální bloky.

IMG_4512

 

IMG_4471

IMG_4600

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.