Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Macramé na míru

Líbí se Ti nějaký vzor Macrame? Volá Tě a máš pocit, že přímo toto je to, co potřebuješ Ty nebo tvůj prostor? Je něco, co Ti v životě chybí a chceš to podpořit?

Máš pro to svůj název? Svůj příběh?

Udělej si radost a napiš mi co si přeješ, co se Ti líbí, jakou myšlenku má Macrame nést, jaký příběh, nebo zda příběh necháš na mě. Jaké barvy a vzory se ti líbí, či zda mám dle Tvého záměru Macrame vytvořit a necháš se překvapit.

Jak si mám Macrame na míru objednat?

  1. Do komentáře k objednávce napiš, jaký je tvůj záměr, co nyní potřebuješ, co chceš posílit, na co se nyní zaměřuje Tvá pozornost. Napiš mi slovo, příběh, heslo, motto, nebo napiš JEN TAK a nechej vše na mně.
  2. Když mi napíšeš, k čemu Macrame potřebuješ (viz bod 1), k Tvému Macrame mi vzor přijde a Ty se můžeš nechat překvapit.
  3. Nebo máš Macrame vybrané, nějaké si Tě přivolalo? Pošli mi, co se Ti líbí.
  4. Vyber si velikost Macrame, jaká by Ti vyhovovala. Můžeš mi napsat i přesnou velikost, jakou potřebuješ, aby se Ti vlezlo tam, kam máš namyšlené jej pověsit.
    • Nebo se nestyď a vyber velikost podle ceny. Napiš mi, kolik chceš do sebe investovat ať máš ze svého nákupu RADOST.
  5. Vyber si barvičku/ky, která/é k Tobě - k Tvému záměru ladí, a napiš jejich název dokomentáře i s informací, na jakou část Macrame má jaká barvička přijít.

 

Nebo to jako ostatní nechej na mně

 

Co znamená vlastní u výběru barviček?

Macrame šňůr je nespočet druhů a je možné sehnat i limitované edice bavlnek. Líbí se ti nějaká limitovaná edice? Napiš nebo pošli odkaz.

 

Jaká je cena za Macrame na míru?

Obecně cena vždy odpovídá času a spotřebě materiálu. Ať už je na míru, nebo není. Přesná cena bude vždy stanovena po dokončení Macrame (pokud si cenu nezvolíš), ale obecně Ti můžu říci, jak se bude cca pohybovat a Ty si můžeš vybrat, jakou velikost si přeješ:

Velikosti macrame

Jak dlouho budu čekat na mé Macrame?

Macrame přímo pro Tebe na míru mi může trvat vyrobit od jednoho do tří týdnů. Záleží na velikosti a složitosti. O všem Tě budu informovat.

Co dál?

Po objednání mi přijde upozornění s Tvými údaji. Já se s Tebou spojím a budu vyzvídat, abych Macrame vytvořila co nejvíce pro TEBE. Průběžně Ti budu zasílat foto jeho výroby, pokud s tím budeš souhlasit a nechceš jej jako překvapení sám/sama pro SEBE.

 

Macrame na míru můžeš věnovat i jako dárek. Postup bude stejný a detaily dořešíme mailem.

Foto realizace: malé / obří / střední