Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Macramé s příběhem

Kdo jsem? Já jsem.

IMG_0481IMG_0470IMG_0476

Jsem novopečenou maminkou malé úžasné dušičky, ztělesněné lásky a radosti. Jsem v srdci podnikatelkou, cestovatelkou a organizátorkou všeho možného. Jsem rebelka, amazonka a divoška s maskou poklidné a nenápadné bytosti. Miluji příběhy, rušný život a věci, které dávají smysl.Jako zastánce myšlenky, že všechny bytosti mají právo na důstojný život s vlastní volbou, jakým směrem se vydají, jsem nakloněna veganské a „New Age“ filozofii a nyní stále ještě „alternativnímu“ přístupu k bytí na Zemi.

Byť materiální člověk s láskou k hojnosti ve všech formách věřím v sílu vlastní mysli a jejího vlivu na naši (mou) realitu. Věřím, že náš pobyt na Zemi je volbou, nikoli hrátkami osudu, trestem či štěstěnou. Se všemi proměnami, které mi mateřství přineslo, přišla i touha po tvoření, po zklidnění duše, po vytváření nějaké hodnoty, která by semnou rezonovala, kterou bych žila.Do Macrame jsem se zamilovala u své kamarádky, která je měla rozvěšené všude po bytě. Co to je za zvláštní pletené obrazy? Na co jsou? Proč mám tak neuvěřitelnou touhu je mít prostě taky?! Její byt tak zvláštně obohacovaly, dodávaly prostoru energii, nějaké vibrace, jako by snad žily.

Všechny pocházely z Bali a i když moje cesta na Bali nebyla vedena pouze touhou po Macrame, několik jsem si jich domů stejně přivezla. Měla a stále mám touhu je plést - pomalu jsem se učila jednotlivé vzory. Každé Macrame, které jsem upletla opravdu ožilo. Do některých jsem začala intuitivně přidávat předměty, dary přírody, které samy o sobě již záměr nesou, abych podpořila to, co mi samy říkaly. Nyní s Macrame pracuji už od začátku. Vybírám vzor, barvu i symbol dle toho, co mají člověku přinést, v čem jej posílit. Dávám jim vibraci nejen záměru, ale i samotného SLOVA, které nesou: LÁSKA, SLÁVA, HUMOR, HOJNOST, každé slovo má svůj význam v našem vědomí.

Stejně jako věřím, že naše mysl ovlivňuje právě naši realitu, věřím také, že věci, kterými se obklopujeme - náš svět - náš záměr - naše vize - buď podpoří, nebo zvrátí. Podívej se, jaké věci máš kolem sebe…Tu soška z Bali, tu mušle z Filipín, tu kamínek z Thajska. Mají svůj příběh. Jsou pro Tebe s něčím důležité, něco pro Tebe znamenají a při pohledu na ně v Tobě vyvolají právě tu konkrétní vzpomínku nebo pocit, myšlenku, se kterou jsi je sbíral/a, dostal/a či kupoval/a.

Věřím, že podobný příběh může nést i úplně „obyčejná věc“. Na pohled pár bavlnek na větvičce. Co když ale těch pár bavlnek bude mít svůj konkrétní tvar, své srdce, svoji duši, svůj příběh a svůj záměr? Jakou hodnotu pro Tebe pak bude mít takový pletený lapač prachu, když budeš vědět, že jej máš právě z důvodu, že Tvým snem, či cílem je například vnitřní SVOBODA? Každý pohled na něj, každé místo, kde bude, najednou ponese jeho záměr. Bude Ti připomínkou, ponese energii daného slova, příběhu, které sis pro sebe zvolil/a.

Přeji Ti, ať Timé Macrame vždy připomínají, kam jdeš, po čem toužíš a co si chceš do života přitáhnout.                                                               

S láskou Pavlína

Své Macrame si můžeš koupit zde na eshopu RestartujSe, nebo přímo na prodejně Centra RestartujSe.

Zde na eshopu najdeš ty menší, která se dají zasílat a Macramé na míru, které se řeší následně individuálně. Další větší Macramé jsou vystavena přímo v centru, kde je lze ihned zakoupit.