Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Šamanismus

TERMÍNY 2020

  DATUM NÁZEV CENA PŘIHLÁŠENÍ
ŘÍJEN 15.10. 2020 RAPÉ ceremonie 2 100,- Kč ZDE
LISTOPAD 4.11.2020 RAPÉ ceremonie 2 100,- Kč ZDE
11.11.2020 RAPÉ ceremonie 2 100,- Kč  
27.-29.11.2020 Univerzita vědomí 11 100,- Kč  
PROSINEC 3.12.2020 RAPÉ ceremonie 2100,- Kč  

RAPÉ CEREMONIE začínají v 18:00 hodin, je vhodné si přinést vlastní deku, teplé ponožky, popřípadě přezuvky, více o RAPÉ a průběhu ceremonie se dozvíte níže. 

Ceremonie trvá cca 4 hodiny a je doprovázená o pročišťování energetického pole a vědomí šamanskými chřestidly, bubny a vykuřovadly. Na ceremonii se přihlásíte zakoupením vstupenky přes eshop -možnost zaplatit až na místě - zvolte vyzvednutí na prodejně :)

MOJE PRVNÍ ZKUŠENOSTI SE ŠAMANISMEM 

aneb proč je chci zpřístupnit i dalším lidem. Pohled na věc očima racionálního člověka, detailní průběh i pocity.


O RAPÉ CEREMONII


O PRŮBĚHu RAPÉ CEREMONIE


Tato ceremonie u nás je velmi silným transformačním nástrojem, šaman Vám bude po celou dobu průvodcem a pomůže Vám celým procesem projít a zpracovat ho. Pokud jste již někdy absolvovali nějakou ceremonii, u nás se může velmi lišit intenzita, prožitek i celkový výsledek než u běžných terapeutů. Vše probíhá v bezpečném kruhu do 10 lidí, nemusíte se bát sdílení, žádný problém není ani malý ani hloupý. Celá skupina se navzájem energeticky podporuje.

Ráda bych upozornila, že se nejedná o žádnou halucinogení drogu, ale o směs, která pomáhá otevírat vědomí, čistit energie, rozpouštět bloky na fyzické, mentální, emocionální i duševní rovině. Jedná se o čistě přírodní látky bez vedlejších účinků. Vše je legální a nenávykové.

Moje první zkušenosti se šamanskými ceremoniemi

Jeden ze svých největších pokroků v uspořádání si svého osobního života jsem udělala právě na šamanské ceremonii Rapé. Dodnes si pamatuji, jak jsem šamana Jana Luňáčka viděla poprvé, tehdy jsem těmto věcem vůbec nerozuměla. Přišla jsem na Ženskou cer...

Rapé ceremonie

Rapé ceremonie jsou velmi vhodné jak pro člověka, který na sobě pracuje, tak i pro člověka ryze hmotného a "neduchovního". Mají účinek jak okamžitý, kdy se člověk cítí očištěn, provádí restart našeho vědomí či posun nebo dokonce přímé vyřešení daného...

Průběh Rapé ceremonie

Vyčištění prostoru, harmonizace, aktivování energií pro ceremonii Čištění aury člověka pomocí chřestidla, šamanských vonných esencí apod. Stanovování záměru Aplikace očních kapek Sananga aplikace Rapé (opakovaně dle potřeby) uzavření aury člov...

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.