Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Rapé ceremonie

Rapé ceremonie jsou velmi vhodné jak pro člověka, který na sobě pracuje, tak i pro člověka ryze hmotného a "neduchovního". Mají účinek jak okamžitý, kdy se člověk cítí očištěn, provádí restart našeho vědomí či posun nebo dokonce přímé vyřešení daného problému. Proto jsou vhodné pro každého, kdo s ceremonií rezonuje.

Třeba jako pouhé uvolnění od starostí všedního života nebo i jako velmi výrazného pomocníka na duchovní cestě.

Jak pro ty, kteří se potřebují zorientovat ve svém životě, propustit staré já a přijmou nové, kdo si neví rady se svou životní situací nebo kdo prochází psychospirituální krizí. Rapé ceremonie mají tendence u stálých návštěvníků startovat probuzení do spirituální sféry a vědomé snění, kde jsou člověku skládány zásadní věci v mnoha oblastech jeho bytí. Má jasné vhledy a prožitky svého vedení. Ceremonii doporučujeme provádět 2x nebo maximálně 3x (to je již hraniční) do měsíce.

O Rapé

Šaman Jan Luňáček (Pomoc k lidem) povídá o Rapé, jeho typech, zabarvení apod.

Rapé je posvátná směs šamanů, která je tvořena v základu ze směsi popela, tabáku a bylin. Náš šaman používá indiánskou směs Rapé z Peru, která má charakteristiku šňupacího tabáku. Tuto směs aplikuje šaman fouknutím přes foukačku do obou nosních dírek. To přináší zpravidla intenzivní energetický zážitek, protože dochází k prudkému otevření energetického pole a vědomí.

Šaman vybírá směs Rapé dle stanoveného záměru. Každá Rapé směs je jedinečná svým složením a tak působí na úplně odlišné části našeho vědomí. Chcete-li třeba spojení se svými průvodci, není vhodné si aplikovat Rapé, které uvolňuje a pročišťuje tělesnou schránku. Pokud si chcete více otevřít vědomí srdce, je nevhodné použít Rapé směs, která pracuje se spodními světy atd. Proto panuje tolik rozmanitosti v druzích Rapé.

Tedy především nevhodnou aplikací, ale také častou aplikací, si může člověk přivodit opačný efekt původního záměru (hluboký a chaotický rozpad ega, ztráta své cesty a vědomí, příliš značné otevření svého vědomí a bortící se hmotný život, přílišné vystoupání nezpracovaného ega na povrch, mnoho dalšího).

Pamatujte prosím, že člověk tyto věci v lepším případě zjistí za čas a někdy v tom i zůstane. Je tedy velmi vhodné si uvědomit, kdo a jakým způsobem vám směs aplikuje, za jakých podmínek vám jsou tyto věci aplikovány a převzít za to osobní zodpovědnost ve smyslu volby, jakým způsobem a s kým budete ceremonie realizovat. Své dosavadní znalosti získal Jan Luňáček přímo od šamanů, kteří ho učili s tímto vším pracovat a také dlouhodobou prací s lidmi.

Medicína Rapé není o tom si ji pouze aplikovat a pak být v jakémsi rozpoložení, ale jedná se, o spirituální chirurgii, kde je nutné pracovat jak se silou a vědomím Rapé, tak také velmi důsledně s vědomím člověka a jeho energetickým systémem. Čím do vyšších vibrací stoupáte, tím toto platí více.

SÍLA RAPÉ CEREMONIE

Chtěla bych vyzdvihnout, že ceremonie Rapé není jen o podání samotného Rapé, ale o síle celé ceremonie.

Přítomnost a práce šamana, který propojuje světy a pomáhá nám překonávat překážky.

Přítomnost ostatních lidí a jejich energie, sdílení a stanovování záměrů. V tom všem je neskutečná síla.

Proto bych ráda upozornila, že nejsem fanouškem "domácích" aplikací Rapé.

Rapé je posvátná rostlina, která má být podána s úctou při ceremonii a nejlépe šamanem. Není to jen nějaký halucinogen, který si "fouknete" aby vám bylo lépe nebo aby jste "viděli věci". Garantuji vám totiž, že pokud jste měli od někoho takto podané Rapé a "nic vám to nedělalo", tak zážitek s ceremonie s šamanem bude úplně jiný. Rapé rázově otvírá auru, naše vědomí, naši spirituální bytost a dochází k pročištění toho, co zrovna potřebujeme. A je důležité k tomu mít průvodce, který tyto věci umí vnímat a na cestě nám pomůže a v případě, kdyby se něco stalo, tak je tu pro vás a pomůže vám.

Rapé a další šamanské medicíny vám narozdíl od drog, které vás od vašeho života odvádí do vytvořené reality a brání vám od vstupu do života, pomáhají život uchopit a přejít přes ty překážky které ve svém životě máte, spojit, vyčistit a prožít. Díky drogám utíkáme od toho, co právě neumíme překonat, je to jen vymyšlená realita.

Ráda bych upozornila, že se nejedná o žádnou halucinogení drogu, ale o směs, která pomáhá otevírat vědomí, čistit energie, rozpouštět bloky na fyzické, mentální, emocionální i duševní rovině. Jedná se o čistě přírodní látky bez vedlejších účinků. Vše je legální a nenávykové.

Průběh Rapé ceremonie

  1. Vyčištění prostoru, harmonizace, aktivování energií pro ceremonii
  2. Čištění aury člověka pomocí chřestidla, šamanských vonných esencí apod.
  3. Stanovování záměru
  4. Aplikace očních kapek Sananga
  5. aplikace Rapé (opakovaně dle potřeby)
  6. uzavření aury člověka
  7. sdílení prožitků

 

Detailní popis průběhu ceremonie naleznete ZDE.

Informace jsou převzaty z webu www.pomocklidem.cz a www.samanismus.cz 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.