Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Terapeutický víkend

Kvalitní terapie je jedním z nejúčinnějších prostředků k vyřešení svých neduhů, programů a bloků, které nám brání v růstu. Během terapeutického víkendu se učíme terapeuticky pracovat, jednak abychom uměli pomoct sami sobě a následně i ostatním. 

Šaman Jan Luňáček nás učí principy mysli a podvědomí. O víkendu se budeme učit pracovat ve dvojicích a rozumět odkud pocházejí naše trápení, zpracovávat je a budeme se učit pomáhat sami sobě navzájem.

Už během víkendu si zpracujeme řadu svých problémů, i klidně několik hlubokých traumat. 

Tento víkend je vhodný pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat, ale například se bojí Rapé ceremonie (ať podání samotného Rapé nebo prožitků s tím spojených). Je to jemnější varianta, založená na energiích, bez bylin a velmi přínosná pro dlouhodobou práci, ať už chcete pomáhat i ostatním nebo jen se naučit pracovat sami se sebou. To, co se naučíte vám velmi pomůže v domácí práci se sebou samými, naučíte se jak na to a doma už to potom budete prohlubovat.

Navíc po absolvování několika víkendů se sami můžete stát schopným terapeutem pro ostatní.

Víkend probíhá od pátku cca od 18 hodin, celou sobotu a neděli dopoledne. Na noc můžete jezdit domů.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.