Pro REGISTRACI klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu nebo v košíku v sekci "Informace o vás" zaškrtněte dole pole CHCI SE REGISTROVAT.

Univerzita vědomí

Univerzita vědomí je plnohodnotný energetický systém, který byl našemu šamanovi předán nanebevzatými mistry a bytostmi, pro výuku ostatních lidí, kteří s ním rezonují.
 
Při setkáních pracujeme s těmito energiemi a zvyšujeme tím náš osobní potenciál a seberealizaci.
Na tomto víkendu se učíme pracovat s energiemi, s nanebevzatými mistry a samozřejmě se sebou samými.
 
To, co jsem se naučila při svém prvním víkendu s Univerzitou vědomí používám každý den, cítím lepší napojení, silnější "intuici", jde mi snáze zvědomňovat své bloky a pracovat na nich.
 
Je možné absolvovat více víkendů a tím rozšiřovat zasvěcování do vyšších stupňů a dostávat mnoho dalších energetických systémů, které nám pomáhají zvědomňovat se, uzdravovat se a rozvíjet své dary.

 

Víkend probíhá od pátku cca o 18hodin až do neděle cca do poledne. Jelikož se pracuje více ve večerních hodinách, na místě se i přespává, přineste si tedy vlastní spacáky, deky a popřípadě nafukovací či jiné matrace. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.